BAHÇE OYUNLARI ETKİNLİĞİ

 

Yazın bahçemiz bizim için vazgeçilmez bir oyun alanı .  Sınıf içerisinde hem serbest oyun zamanları düzenlenmektedir hem de grup oyunları oynanmaktadır. Havaların güzelleşmesiyle birlikte bahçe oyunlarımız çocuklarımıza büyük keyif vermektedir. Ayrıca bahçe etkinliklerimiz (piknik, su oyunları, bahçe partileri vb.) çocuklarımız için neşe kaynağı oluşturmaktadır. 

 

GEZİ

 

Yıl boyunca işlenen konulara uygun araştırma inceleme gezileri düzenlenir. Gezilerle, çocukların araştırma yaptıkları konuları yerinde inceleme ve somut deneyimler kazanmaları hedeflenmektedir. 

 

DOĞUM GÜNÜ KUTLAMALARI

 

Velilerimizden gelen talep doğrultusunda çocuklarımızın doğum günlerini özenle hazırladığımız sınıfımızda  ailelerin de katılımıyla kutlayabiliyoruz. Zamanlarının büyük bölümünü geçirdikleri okulda aileleriyle birlikte olup, arkadaşlarıyla doğum günü kutlama imkanı bulan çocuklarımız bundan büyük memnuniyet duyuyorlar. 

 

MUTFAK ETKİNLİĞİ

 

Çocuklarımız yaptığı lezzetli yemeklerle kendilerine olan güvenlerini kazanmalarının yanı sıra el becerilerinin gelişmesine katkıda bulunup duyu organlarını tanımalarına da yardım sağlamaktadır. Bu sayede çocuklarımız kendi yaptıkları yemekleri tadıp ailelerine de tattırıp onlarla bu keyfi paylaşmaktadırlar.